Witam Państwa
Nazywam się Sławomir Sobczak jestem instruktorem Qigong, Tai Chi. Posiadam wieloletnie doświadczenie (ponad 20 lat) oraz indywidualne podejście do każdego, co uważam wyróżnia mnie spośród moich kolegów.

Holistyczne podejście, profesjonalizm oraz zaangażowanie zostało wielokrotnie docenione przez moich Klientów w rekomendacjach, z którymi możecie się Państwo zapoznać.  rekomendacje »


Zwiększam świadomość „Zdrowej aktywności ruchowej” na poprawę i zachowanie zdrowia między innymi
ćwicząc Qigong.

Jestem dumny i zarazem szczęśliwy, widząc jak po prowadzonych przeze mnie ćwiczeniach oraz zaleceniach znika grymas i pojawia się zadowolenie na twarzach wszystkich, którym pomagam.  Jest to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim pasja, która daje mi niezwykłą satysfakcję i radość.

Realizuję zamówienia z gwarancją profesjonalnego wykonania. Pomagam zarówno tym którym leki nie pomagają jak i tym, którzy leczą się farmakologicznie i chcą dodatkowo wspierać leczenie naturalnymi metodami.

Masz pytanie ZADZWOŃ.
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości chętnie Ci na nie odpowiem.


Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z moich usług, skontaktuj się ze mną lub wypełnij formularz.

.

 

Złożone zamówienia na mojej stronie ZAWSZE są potwierdzane telefonicznie. Proszę więc o podanie telefonu kontaktowego w formularzu zamówienia.

 

powrót do strony głównej »